تابلو فرش تابلو فرش .

تابلو فرش

انواع روش هاي خريد تابلو فرش

بيشتر افراد به دنبال تابلو هايي هستند كه بتوانند با آن ها نمايي زيبا به خانه هايشان بدهند ، تابلو ها نمايي زيبا و دلنشين به خانه ها مي دهند .


براي خانه مي توان يك تابلوفرش انتخاب كرد ، زيرا نمايي فوق العاده جذاب دارد و تابلوفرش ها در طرح هاي بسيار زيبا و جذابي بافته مي شوند و حتي شما مي توانيد طرح هاي دلخواه خود را سفارش بدهيد .


تابلوفرش ها به دو صورت دستباف و ماشيني موجود مي باشند كه تابلوفرش هاي دستباف داراي زيبايي بسياري مي باشند و حالت بسيار طبيعي تري دارند .


تابلوفرش هاي دستباف داراي قيمت بسيار بالايي مي باشند به طوري كه تمام افراد جامعه توانايي خريد آن ها را ندارند .


اما تابلوفرش هاي ماشيني درست است كه به زيبايي تابلوفرش هاي دستباف نمي باشند ، اما آن ها هم زيبا هستند و هم داراي قيمت بسيار پاييني مي باشند به گونه اي كه بيشتر افراد جامعه مي توانند ، آن ها را خريداري نمايند .


شما مي توانيد با كمترين هزينه ، زيباترين تابلوفرش ها را انتخاب كنيد و نمايي زيبا و دلنشين به خانه تان بدهيد .


تابلوفرش هاي ماشيني در شانه هاي 700 ، 1000 و 1200 بافته مي شوند ، هرچه شانه آن ها بيشتر باشد ، زيبايي آن ها بيشتر است .


روش هاي خريد تابلوفرش ماشيني


شما مي توانيد از چهار طريق تابلوفرش هاي ماشيني مورد نظر خود را خريداري نماييد كه عبارت اند از : خريد از كارخانه ، خريد از نمايشگاه ، خريد از فروشگاه و خريد از فروشگاه هاي اينترنتي


خريد از كارخانه فرش : بعضي از كارخانه هاي فرش در كاشان تابلوفرش هم مي فروشند و شما مي توانيد به صورت مستقيم تابلوفرش هاي مورد علاقه خود را از كارخانه خريداري نماييد .


كارخانه ها بهترين و باكيفيت ترين تابلوفرش هاي اصل را در تنوع هاي بسيار زياد با قيمت مناسب به فروش مي رسانند و شما مي توانيد با اطمينان خريداري كنيد .


خريد از نمايشگاه و فروشگاه: در نمايشگاه ها تابلوفرش هاي بسيار زيادي را به نمايش مي گذارند كه تعداد آن ها از كارخانه ها كمتر مي باشد .


تعداد تابلوفرش ها در فروشگاه ها نسبت به نمايشگاه ها بسيار كمتر مي باشد .


قيمت تابلوفرش ها در نمايشگاه ها و فروشگاه ها بيشتر از كارخانه ها مي باشد و ممكن است بعضي از افراد سودجو تابلوفرش ها را با قيمت بسيار بالايي به فروش برسانند .


خريد از فروشگاه هاي اينترنتي : شما مي توانيد در خانه تابلوفرش مورد نظرتان را سفارش بدهيد و درب خانه تحويل بگيريد .


شما بايد فقط از فروشگاه هاي اينترنتي كه داراي نماد اعتماد الكترونيكي مي باشند و محصولات خود را با بهترين قيمت به فروش مي رسانند ، تابلوفرش مورد نظر خود را خريداري نماييد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۴۰:۳۸ توسط:حميد غلامي موضوع: نظرات (0)

تابلو فرش هاي دستباف

يكي از انواع فرش هاي دستباف ، تابلو فرش است . اين كالا يكي از صنايع دستي ارزشمند است و هنر فاخر ايراني را به نمايش مي گذارد . تابلو فرش جنبه زينتي و تزييني دارد و با قاب هاي زيبا در اطراف آن بر روي ديوار نصب مي شود .


شهري به نام سردرود در آذربايجان شرقي در زمينه توليد تابلو فرش هاي دستباف قدمت زياد و فعاليت گسترده اي دارد كه به همين دليل با عنوان پايتخت تابلو فرش جهان شناخته مي شود .


تابلو فرش هاي دستباف به دليل دشواري هاي بافت بسيار نفيس و گران قيمت هستند اما تابلو فرش هاي ماشيني كه با ورود دستگاه و ماشين آلات پيشرفته ايجاد شدند داراي قيمت مناسب تر هستند .


طرح هاي بسيار مختلفي را در اين فرش ها مي توان به كار برد كه اكثر آن ها داراي طرح منظره ، آيه قرآني ، گلدان و مينياتور هستند .


بسياري از افراد طرح دلخواه خود مانند طرح چهره را سفارش مي دهند و بافنده بر اساس آن تابلو فرش را مي بافد .


ابعاد اين تابلو ها از 35 * 50 سانتي متر تا 2 * 3 متر بافته مي شوند اما امكان بافت آن ها در ابعاد متنوع تر و حتي بزرگ هم وجود دارد .


تابلو فرش دستباف


اين تابلو ها با استفاده از الياف هاي طبيعي مانند ابريشم ، پشم ، كرك و پنبه بافته مي شوند و داراي كيفيت بسيار خوبي هستند .


هنگام خريد تابلو فرش دستباف بايد چند نكته را در نظر بگيريد :


حتما پشت تابلو را بررسي كنيد . در اين صورت مي توانيد نوع گره هاي آن را ببينيد كه ريز است يا درشت و همچنين دقيق بودن شانه هايي كه توسط بافنده زده شده اند را مشاهده كنيد .


كج بودن رج ها يا ريشه ها از روي تابلو فرش مشخص نيست اما مي توانيد از پشت آن ، موارد ذكر شده را بررسي كنيد .


جنس نخ هاي به كار رفته در تابلو را مي توان تشخيص داد . نخ يا چله هاي ابريشمي بسيار ظريف و درخشان هستند و نسبت به ديگر الياف ها داراي قيمت بيشتري است .


مرحله پرداخت تابلو فرش از اهميت زيادي برخوردار است . اگر اين كار به درستي انجام نشود كيفيت و زيبايي ظاهري محصول از بين مي رود .


تابلو هاي گل برجسته مانند ديگر تابلو فرش ها بافته مي شوند و تغييرات آن ها در مرحله پرداخت ايجاد مي شود . افراد متخصص با استفاده از قيچي يا ابزار هاي خاص گل هاي برجسته را ايجاد مي كنند .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۲۹:۰۴ توسط:حميد غلامي موضوع: نظرات (0)